loader image

Tüm İslam alemi için pek çok kutsalı içinde barındıran Mübarek Kurban Bayramına ulaşmış bulunuyoruz. Her bir santimi bizim için vazgeçilmez olan ülkemizin,  toplumsal birliğinin önemli olduğu bu günlerde,Bayramlarımız  bir kaynaşma ruhu ile beraber milli ve dini duyguları da pekiştirmektedir.

Millet  olarak bugün geldiğimiz noktaya büyük fedakarlıklar ve büyük gayretler göstererek geldik. Ülkemizin, Devletimizin ve genel olarak Milletimizin huzurunu kıskananlar Dünya var oldukça her zaman olacaktır. Bizlere düşen görev Millet olarak birlik ve beraberlik içinde kenetlenmiş olarak maneviyatımızla, vatan sevgimizle bu kuşatmalara her daim karşı durarak ülkemizi daha ilerilere taşımaktır.

Bu büyük ülke için bizler; liderimiz Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çizdiği istikamette milletimizin her gününü bayram tadında yaşatabilmek için yapmamız gerekenleri yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz..

Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, gelecek günlerin barış ve huzur dolu olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.