loader image

Şahinbey Belediyesi tarafından yapılan 40 derslikli Mehmet Emin Er Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Kurbanbaba Gençlik Merkezi'nin açılışı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş,  AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak ve Halil Mazıcıoğlu, AK Parti MKYK üyesi Abdulhamit Gül, Vali Yardımcısı Nursal Çakıroğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Mehmet Emin Er Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin açılışında konuşan Bakbak Eğitime verdiği desteklerden dolayı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'na teşekkür ettiği konuşmasında İmam Hatip liselerinin ülkemiz için çok önemli olduğunu vurgulayarak  Gaziantep'te yapılan eğitim çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ayrıca öğrencilere nasihatlerde bulunan Bakbak, Kurtulmuş ve diğer protokol üyeleriyle birlikte sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Kurbanbaba Gençlik Merkezi'nin açılış töreninin ardından ise tesiste incelemelerde bulunan kafile kursiyerlerle sohbetin ardından tesisten ayrıldı. 

 

 

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.